امروز یکشنبه ۲۹ فروردین ۱۴۰۰ ۱۹:۳۴

کیان مبتکر پارس

کیان مبتکر پارس احتراماً باستحضار می رساند "شرکت کیان مبتکر پارس" ، تنها تولید کننده انواع محصولات تهویه مطبوع در استان قم بوده و تولیدات خود را جهت تامین سرمایش ، گرمایش ، تهویه و آّب گرم مصرفی در کلیه کاربری¬های سه بخش عمده ساختمان ، صنعت و کشاورزی کشور سازماندهی نموده است. برخی از کاربری های مذکور در بخش ساختمان عبارتند از : مسکونی ، اداری ، تجاری ، فرهنگی ، ورزشی ، تالارها و رستوران¬ها ، مراکز تفریحی و سیاحتی ، مراکز آموزشی و علمی ، کتابخانه ها ، مراکز زیارتی و در بخش صنعت نظیر سالن¬های تولید ، کارگاه¬ها و مراکز تعمیراتی و در بخش کشاورزی شامل گلخانه¬ها و مرغداری¬ها.
این شرکت از سال 1382 طراحی محصولاتی را در دستور کار قرارداده که قابلیت تامین شرایط استاندارد هوای محیط داخلی ، در انواع کاربری¬های ذکر شده بلحاظ تامین استانداردهای دما – رطوبت – تهویه و تعویض هوا را داراست.
شرکت "کیان مبتکر پارس" در اغلب تولیدات خود موفق به طراحی محصولاتی متمایز و با راندمان بالا شده وحاصل تلاش متخصصین این شرکت دانش بنیان ، کسب 6 گواهی ثبت اختراع ، کسب عناوین کارگروه نمونه استان و هم¬چنین صنعت گر نمونه استان و در 2 مرحله نیز به عنوان کارآفرین برتر استان بوده و طرح موتورخانه سیار شرکت ، توانسته است در جشنواره کشوری علم تا عمل سال 1392 ، به عنوان یکی از 10 طرح برتر کشور نایل گردد.
این شرکت در طول یک دهه فعالیت مستمر ، تمام تلاش خود را معطوف بر ارائه محصولاتی نموده که علاوه بر داشتن ویژگی¬های فوق ، بتوانند مزیت های رقابتی زیر را تامین نمایند.
1- طراحی¬ و تولید محصولات براساس استانداردهای¬ محیط بیرونی (قابلیت نصب در محیط بیرون و بدون نیاز به فضای ¬ساختمانی و مسقف)
2- پایداری عملکرد در محیط های گرمسیری ، سردسیری و مرطوب و مقاوم در برابر ریزش های جوی ، باد و طوفان
3- تامین شاخص¬ها و استانداردهای زیست محیطی
4- افزایش ایمنی محیط داخلی ، در صورت بروز هر گونه حادثه طبیعی و غیر طبیعی
5- افزایش بازدهی عملکرد ، کاهش مصرف انرژی و تامین مدیریت هوشمند انرژی
6- افزایش قابلیت ها نظیر الزامات ایمنی و ارتقاء سیستم های¬کنترل و تابلو فرمان محصولات
کارخانه این شرکت ، واقع در شهرک صنعتی شکوهیه قم ، در زمینی به مساحت بالغ بر 14000 متر مربع احداث گردیده که شامل 4 سالن تولید به مساحت 5000 مترمربع و دارای واحدهای مختلف ستادی و تولیدی نظیر برشکاری ، آهنگری ، آلومینیوم¬کاری ، ماشینکاری ، پرس¬کاری ، ورق¬کاری (شامل برشکاری ، خمکاری) ، زیر سازی ، رنگ آمیزی ، نمونه سازی ، پیش مونتاژ ، مونتاژ با 4 خط کانوایر می باشد ، واحد کنترل کیفیت و آزمایشگاه با بیش از 70 نوع وسایل مختلف اندازه¬گیری¬ تجهیز گردیده است و نیاز شرکت را به کلیه آزمونهای مرتبط ، تامین می نماید.
همچنین واحدهای انبار ، اداری و خدمات رفاهی و ... به مساحت بیش از 2000 مترمربع ، دربخش¬های مختلف کارخانه احداث گردیده است .

کیان مبتکر پارس

مشخصات کلی

کیان مبتکر پارس

  • تولید کننده
  • تامین و توزیع کننده

کیان

16225

کیان مبتکر پارس تولید کننده سیستم های تهویه مطبوع دانش بنیان از جمله:
پکیج های گرمایشی و سرمایشی ، پکیج موتورخانه ،پکیج های آپارتمانی (سرد-گرم-آبگرم) ، پکیج یونیت ، چیلر ، هواساز ، ایرواشر ، کوره هوای گرم ، اگزوزفن ، کولرهای بسیار پربازده اینورتری ، رادیاتورهای دکوراتیو و کلاسیک و...
1- بازدید کارشناسی از محل و تهیه گزارش ، در ابعاد و زمینه های مورد نیاز ، جهت طرح در واحد مهندسی و به منظور تهیه پیشنهادات
2-انجام محاسبات اولیه و تهیه نامه پیشنهادات ، بر اساس نوع کاربری ، مصرف انرژی ، تنوع محصولات موجود ، سرمایه گذاری اولیه و نیز هزینه های راهبری و نگهداری
3- طراحی کانال های رفت و برگشت و شبکه ارتباطی ، نقشه ها و مدارک فنی و نیز تعریف کلیه الزامات مورد نیاز جهت اجرا
4- نظارت موردی جهت اجرای طرح و نیز بازرسی نهایی کار انجام شده ، قبل از نصب سیستم
5- انجام عملیات نصب و راه اندازی و آزمون مجدد عملکرد سیستم ها ، پس از نصب (با توجه به کامل بودن تجهیزات آزمایشگاهی واحد بازرسی)

شهرک صنعتی شکوهیه ، فاز 2 ، خیابان بروجردی ، خیابان کلاهدوز 5

www.sanaatgar.com

بازرگانی و تجارت
  • ایران
  • خاورمیانه
اطلاعات کارخانه

بیشتر از 5,000 مترمربع

قم - شهرک صنعتی شکوهیه

داخل شرکت

4 خط

کمتر از 5 نفر

0 - 5

گواهی های مدیریتی و استانداردها
  • استاندارد اروپا CE
  • ISO 9000 , 9001 , 9004 , 19011 : 2000

پروانه بهره برداری تولید انواع سیستم ­های تهویه مطبوع
گواهی تحقیق و توسعه
گواهینامه ثبت اختراع
گواهی انتخاب موتورخانه­ سیار، به عنوان یکی از ده طرح برتر جشنواره علم تا عمل سال 1392
گواهینامه ISO 9001:2008
مجوز صادرات به کشورهای عضو اتحادیه اروپا ( گواهینامه CE )
تاییدیه راندمان 92% در سیستم گرمایشی با ظرفیت 150000 کیلو کالری از سازمان ملی استاندارد ایران

صلاحیت ارجاع کار
  • گرید : A
سوابق اجرایی

 

 پروژه های انجام شده در داخل و خارج از کشور

حدود 1800 پروژه در داخل کشور و در 26 استان، و بیش از ده پروژه در خارج از کشور و در اقلیم کردستان عراق، به انجام رسیده است.

مدرسه نمازیخواه , مجتمع توریستی آرین , مجتکع تجاری هتل خورشید , مرکز آموزش فنی و حرفه ای امام حسین , اداره کل آموزش فنی و حرفه ی استان قم , مدرسه راهنمایی حافظ , ابنیه سازان آگاه , سایپا , جمعیت حلال احمر استان قم ,  پوشاک سایه استان قم , رستوران دعوت , معین دربار و .....


 

کاتالوگ